ČASTÉ DOTAZY A PODPORA

Podívejte se na nejčastější dotazy – možná najdete okamžité odpovědi a řešení. S ostatními dotazy či hlášeními o chybách se můžete obrátit na technickou podporu:

Obecnou délku trvání kurzu lze zobrazit na samotné stránce daného kurzu.

Na stránce ” Moje kurzy ” pak vidíte všechny kurzy, do kterých jste se zapsali, i s termíny jejich ukončení a ukončení Vašeho přístupu konkrétního kurzu. 

Rychlost, jakou kurz absolvujete, je dána pouze Vaším pracovním tempem a určitě můžete kurz ukončit i dříve. Je však nezbytné ukončit jej včas, jinak se Vám přístup ke kurzu uzavře. V takovém případě si jej ale můžete kdykoliv znovu zakoupit.

Pokud jste registrovaným uživatelem Kurzy Blloxo, můžete si požadovaný kurz vybrat v nabídce kurzů. V přidruženém popisu kurzu se objeví možnost jeho zakoupení (v pravém sloupci). Poté se objeví sekce, kde zadáte požadované informace pro platbu a provedete platbu za přihlášený kurz.

Vše, co musíte udělat, je:

  • Krok 1. Vyberte požadovaný produkt a klikněte na “Zakoupit”.
  • Krok 2. Proveďte platbu podle pokynů, které se zobrazí.
    Dodržujte pokyny platby platformy a neměňte je.
  • Krok 3. Zakoupený kurz se Vám po připsání platby zobrazí pod Vaším Profilem, v sekci “Kurzy”.

 

Pokud provedete platbu jako host, odešle se e-mailem klíč objednávky. Klíč objednávky můžete použít k vytvoření objednávky po přihlášení, v sekci Objednávky.

 

Zpravidla budete systémem přesměrováni na platební bránu PayPal. Na základě předchozí dohody prostřednictvím dostupných kontaktů se však můžeme dohodnout i na platbě převodem na bankovní účet.

Pokud zvolíte platbu online, kurz Vám bude k dispozici, jakmile bude transakce úspěšně dokončena. Při platbě převodem Vám bude kurz k dispozici po obdržení platby (do 3 pracovních dnů) a budete jej moci zahájit.

Kurzy zdarma jsou dostupné okamžitě.

Kurzy zdarma můžete zahájit okamžitě. U placených kurzů se čeká na připsání Vaší platby.

Jakmile je registrace do kurzu schválena (připsáním platby), můžete kurz spustit kdykoli budete chtít kliknutím na tlačítko Začít teď. Jakmile kliknete na tlačítko, znamená to, že jste kurz zahájili. Od data, kdy kurz zahájíte, se počítá doba jeho trvání.

Většina kurzů nevyžaduje předchozí znalosti, kromě základní počítačové gramotnosti a základní práce s internetem.

Speciální požadované předchozí znalosti u kurzů, které je vyžadují, mohou být uvedeny v popisu konkrétního kurzu.

Ne. Kurzy probíhají na základě online dostupných materiálů, a máte k nim přístup z vlastního křesla v čase, který Vám vyhovuje. Kurz navštěvujete svým vlastním tempem. 

Kurz se může skládat z textových, audio a video lekcí, kvízů, úkolů a testů, praktických příkladů a tipů, ke kterým máte po zvolenou dobu absolvování kurzu přístup kdykoli budete chtít. Kurzy mohou zahrnovat také slovníček neznámých termínů, další zdroje a poznámky. Kromě toho můžete kdykoli položit otázku, na kterou odpoví admin, mentor nebo komunita.

Po celou dobu kurzu však máte podporu mentorů a také naší “Kurzuj Blloxo komunity

Ano. K jednotlivým kurzům lze zorganizovat i individuální konzultace v předem dojednaném termínu. Tato služba je zpoplatněna po domluvě s individuálním studentem. Pokud máte zájem, dejte mi vědět.

Pokud si myslíte, že došlo k jakékoliv chybě, prosím, takovou chybu nahlaste prostřednictvím kontaktů.

Může se jednat o technickou, ale i lidskou chybu. V takovém případě se budu snažit daný problém individuálně a co nejrychleji vyřešit.

Ano, můžete. Ukončené lekce (i celé kurzy) si můžete nejen kontrolovat, ale i opakovat, a to až 10x.

Na konci kurzu Vám budou k dispozici všechny materiály, které jste doposud prošli (kromě úkolů a kvízů).

Pokud jste tedy prošli například 3 ze 6 úrovní, tyto tři úrovně se Vám zpřístupní. Pokud jste absolvovali celý kurz, bude vám celý kurz k dispozici. 

V každém případě bych Vám ale doporučila si veškerý obsah a materiál zálohovat do Vašeho počítače (třeba uložením, kopírováním). Kurzy umožňuje třetí strana (plugin), za jehož správnou funkčnost a případná budoucí omezení, bohužel, nemohu ručit.

  • V případě absolvování kurzů zdarma bohužel ne.
  • V případě placených kurzů, ano  V ceně kurzu je i certifikát v českém jazyce, stejně jako potvrzení o absolvování ve formátu .pdf .

Tento certifikát s potvrzením se momentálně vydává na individuální žádost a zasílá se elektronickou poštou.

Kurzy Blloxo nepatří mezi formální školní instituce a studijní programy formálního vzdělávání, které podléhají akreditaci. Neformální vzdělávání nepodléhá akreditaci, a proto se snáze přizpůsobuje častým změnám trhu. Kurzy Blloxo kurzy získáváte neformální vzdělávání, tedy osobní dovednosti a znalosti, které vám mohou výrazně pomoci v životě i při práci. Certifikát na vyžádání se vystavuje jen jako potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

Pokud máte problémy s možnostmi a postupem kurzu nebo stránkou, zkontrolujte nejprve připojení k internetu a zkuste stránku obnovit. Pokud to nepomůže, kontaktujte technickou podporu. Vaše oznámení jsou důležitá pro celkové zlepšení provozu pro všechny účastníky Kurzy Blloxa.

Pokud jste nenašli v seznamu rychlé podpory řešení Vašeho problému nebo odpověď, neváhejte požádat o pomoc

Sdílej s přáteli